آویزان کردن اسلام دانشگاه دانشگاه پایگاه استنادی

آویزان کردن: اسلام دانشگاه دانشگاه پایگاه استنادی رتبه بندی دانشگاه تهران دانشگاه برتر هیات علمی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ثبت‌نام حج ۹۷ شروع شد

سامانه ثبت‌نام حج ۹۷ که از صبحگاه امروز به علت نقص فنی مختل و از دسترس خارج شده است بود، ساعاتی پیش فعال شد.

ثبت‌نام حج ۹۷ شروع شد

ثبت نام حج ۹۷ شروع شد

عبارات مهم : زائران

سامانه عضویت حج ۹۷ که از صبحگاه امروز به علت نقص فنی مختل و از دسترس خارج شده است بود، ساعاتی پیش فعال شد.

به گزارش ایسنا، شرکت حج و زیارت ودیعه گذاران قبض حج تا ۳۰ دی ماه سال ۸۵ را که قبلا اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند، جهت عضویت در حج امسال فراخوانده هست. این متقاضیان از ساعت ۱۲ ظهر امروز سه شنبه هشتم اسفندماه می توانند جهت گزینش کاروان خود و عضویت اولیه اقدام کنند.

این شرکت همچنین به دارندگان قبوض حج تا ۳۰ دی ماه ۸۵ که هنوز اطلاعات خود را تکمیل نکرده اند، تا هفته آینده مهلت داده تا بعد از تکمیل اطلاعات در سامانه reserve.haj.ir، شنبه ۱۲ اسفندماه در کاروان منتخب خود عضویت کنند.

ثبت‌نام حج ۹۷ شروع شد

قیمت پایین ترین قیمت کاروان های حج ۹۷ حدود ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و گران ترین کاروان حدود ۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هست. هنگام عضویت از ودیعه گذاران، علاوه بر مبلغ عضویت اولیه زائران در بانک، سود ودیعه حج محاسبه و از کل هزینه کاروان، کسر خواهد شد و زائران هزینه مابه تفاوت را پرداخت می کنند.

هزینه حج در دو مرحله از زائران دریافت می شود که در بخش اول ۱۰ میلیون تومان خواهد بود و مبلغ عضویت اولیه زائر در بانک به همراه سود سپرده کسر و مابه تفاوت دریافت می شود. مرحله دوم پرداخت هزینه هنوز اعلام نشده است.

سامانه ثبت‌نام حج ۹۷ که از صبحگاه امروز به علت نقص فنی مختل و از دسترس خارج شده است بود، ساعاتی پیش فعال شد.

به گفته حمید محمدی ـ رییس شرکت حج و زیارت ـ، پروازهای حج از ۲۶ تیرماه شروع می شود.

این شرکت هنوز سهمیه قطعی حج کشور عزیزمان ایران را اعلام نکرده ولی گفته ۵ هزار سهم زیاد از سال گذشته از عربستان درخواست کرده است تا شمار زائران اعزامی از کشور عزیزمان ایران را به ۹۰ هزار تن برساند.

واژه های کلیدی: زائران | دریافت | اطلاعات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog