آویزان کردن اسلام دانشگاه دانشگاه پایگاه استنادی

آویزان کردن: اسلام دانشگاه دانشگاه پایگاه استنادی رتبه بندی دانشگاه تهران دانشگاه برتر هیات علمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی ، مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه

به گزارش خبرآنلاین؛ دروازه بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز نهایی توان

حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی ، مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه

مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه/ حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی

عبارات مهم : ایران

علیرضا حقیقی در لیست 35 نفره تیم ملی جهت جام جهانی حضور ندارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ دروازه بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز نهایی توانست نظر کارلوس کی روش را به خود جلب کند و سورپرایز مرد پرتغالی نیمکت تیم ملی لقب گیرد، غایب جالب توجه در جمع ملی پوشان حاضر در روسیه خواهد بود.

شاید کمتر کسی در برزیل باور می کرد که کی روش وظیفه حراست از دروازه کشور عزیزمان ایران را به علیرضا حقیقی بدهد؛ گلری که رویای حضور در فوتبال اروپا و لژیونر شدن را به حضور در کانون توجهات و جایگاه قابل اطمینان در فوتبال کشور عزیزمان ایران ترجیح داده بود. کی روش ولی مزد حضور او در فوتبال اروپا و تمرینات فشرده در لیگ روسیه و پرتغال را با اعتماد خود داد تا این دروازه بان صورت سورپرایز کشور عزیزمان ایران در برزیل لقب گیرد.

حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی ، مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه

نمایش این گلر در کنار فیزیک و ظاهرش او را در جام جهانی قبلی به سوژه رسانه های خارجی تبدیل کرد و او در ادامه در جام ملت های استرالیا نیز پیراهن شماره یک کشور عزیزمان ایران را برتن کرد تا در دو تورنمنت مهم و پیاپی وظیفه حراست از دروازه کشور عزیزمان ایران را به نام خود بزند.

حقیقی ولی در ۳۰ سالگی و در شرایطی که تصور می شد بعد از درخشش در نیم فصل گذشته لیگ سوئد و قرار گرفتن در جمع سه دروازه بان برتر این لیگ با تنها نیم فصل بازی، بتواند در فصل منتهی به جام جهانی با نمایش موفق خود بار دیگر و جهت سومین تورنمنت مهم فوتبالی ایران، خود را به عنوان شماره یک کشور عزیزمان ایران مطرح کند با بدشانسی مواجه شد. ابتدا مصدومیت که باعث دوری و پشت سر گذاشتن مراحل درمانی شد و در ادامه نیز یک گزینش نادرست اکنون باعث شده است تا در لیست ۳۵ نفره کشور عزیزمان ایران نامی از او نباشد و این چنین از بین بردن جالب توجه نسبت به مناسبت قبلی را از آن خود کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ دروازه بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز نهایی توان

علیرضا حقیقی که در نیم فصل فوتبال کشور عزیزمان ایران پیشنهادات اغواکننده ای از تیم های ایرانی را پیش روی خود می دید با توجه به شرایط سنی اش ترجیح داد به ادامه حضورش در فوتبال اروپا ادامه دهد و با حضور در تیمی اروپایی شانس مسلم قرار گرفتن در دروازه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی باشد ولی بدشانسی همانند چند وقت اخیر دامن او را گرفت تا تنها امیدش به بعد از این مسابقه ها و رقابتی دوباره با دیگر مدعیان شماره یک باشد.

واژه های کلیدی: ایران | برزیل | روسیه | شماره | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | جام جهانی | دروازه بان | علیرضا حقیقی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog