آویزان کردن اسلام دانشگاه دانشگاه پایگاه استنادی

آویزان کردن: اسلام دانشگاه دانشگاه پایگاه استنادی رتبه بندی دانشگاه تهران دانشگاه برتر هیات علمی

فینالیست‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی مشخص شدند

با برگزاری دیدارهای مقدماتی کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، صورت نفرات راه یافته به دیدارهای فینال پنج وزن مشخص شد و از کشور عزیزمان ایران حسن یزدانی..

ادامه مطلب

تصویر العمل مختصر و بافایده برانکو به افزایش تیم‌ملی کشورش به فینال جام جهانی!

برانکو ایوانکویچ یکی از بزرگترین حامیان این تیم ملی کرواسی حالا سر از پا نمی شناسد. تصویر العمل مختصر و بافایده برانکو به افزایش تیم ملی کشو..

ادامه مطلب

نخستین فینالیست‌ جام جهانی مشخص شد/ علیرضا فغانی , گزارشگر فاکس اسپورت

فعالان رسانه‌ای ورزشی دنیا به عملکرد فغانی در دیدار آرژانتین و فرانسه نمره مثبت دادند و او را به عنوان کاندیدای مهم قضاوت در فینال جام جهانی معرفی کردند.&nbs..

ادامه مطلب

دردسر نوه آقای بازیگر جهت پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ یکی از بازیکنانی که حضورش در پرسپولیس هر لحظه با حرف و حدیث همراه بوده، آدام همتی هست. همانی که از کانادا به پایتخت کشور عزیزمان ایران..

ادامه مطلب

حقیقت تلخ جهت علیرضا حقیقی ، مرد شماره یک حاضر برزیل، غایب در روسیه

به گزارش خبرآنلاین؛ دروازه بان تیم ملی در جام جهانی برزیل با اتفاقی متفاوت این دوره را پشت سر خواهد گذاشت. حقیقی که در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در روز ن..

ادامه مطلب

کو اینی که دودمان‌مان را به باد داد؟ ، شوخی و سلفی سفیر استرالیا با خداداد

سفیر استرالیا اخیرا دیداری با اهالی فوتبال کشور عزیزمان ایران داشت و بیش از همه با خداداد عزیزی گرم گرفت.  شوخی و سلفی سفیر استرالیا..

ادامه مطلب

برتری خاتم اردکان و بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال

دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. برتری خاتم اردکان و بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال ..

ادامه مطلب

قرار گرفتن منصوریان در کنار کاپلو و ماگات

به گزارش ایسنا، علی رضا منصوریان در همایش برترین مربیان آسیا شرکت کرد. او جزئی از ۴۰ مربی برتر آسیا آشنا شد و در این مراسم شرکت کرد. قرار گر..

ادامه مطلب

پرونده انضباطی مربیان تیم آزمون و عزت‌اللهی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روسیه پرونده‌ای جهت مربیان تیم‌های روبین‌کازان و روستوف به علت نقض قوانین تشکیل داد.  پرونده انضباطی م..

ادامه مطلب